příjem oprav
pneuservis
myti vozů
měření emisí
geometrie
celkový pohled na halu
diagnostika brzd HEKA

Vybavení servisní dílny

Využijte autorizovaný servis Škoda Auto. Naši profesionální mechanici Vám zajistí kontrolu vozu na nejmodernějším diagnostickém zařízení HEKA.
HEKA Auto-Test-Systém je elektronické deskové zkušební zařízení pro zjišťování stavu sbíhavosti kol, brzd a podvozku. To znamená, že sbíhavost kol, brzd a podvozku jsou zkoušeny na jednom zařízení. Budete tak v několika málo minutách informováni o stavu svého vozidla. Písemně obdržíte všechny výsledky zkoušky, eventuálně naměřené hodnoty. Získáte tak nedocenitelné vědomí jistoty o stavu automobilu. HEKA Auto-Test-Systém je vhodný rovněž pro vozidla s náhonem na všechna čtyři kola a vozidla s ABS systémem. Neváhejte! Správná sbíhavost kol šetří pneumatiky. Dobré brzdy chrání životy. Dobré tlumiče udržují kontakt vozidla s vozovkou.

Další diagnostická data o stavu Vašeho vozu získáváme ze systémů V.A.G a V.A.S. Jsou to diagnostická zařízení běžně používaná v koncernu VOLKSWAGEN pro komplexní diagnostiku elektronických systémů v automobilech - motoru, brzd, převodovky, ABS.Přístroj VAS 5051 slouží k rozpoznávání a lokalizaci závad na vozidlech s pomocí řízeného hledání závad, vlastní diagnostiky vozidla a provádění měření multimetrem a osciloskopem. Vyznačuje se různými možnostmi diagnostiky, sledováním souvisejících dokumentů, tiskovými funkcemi, přímou obsluhou prostřednictvím dotykové obrazovky a pomocnými funkcemi.

Geometrii kol Vám přeměříme na značkovém přístroji OPTO-PLUS 614. Jedná se o měření geometrie kol řízené počítačem s výstupním protokolem o výsledku měření a uchováním dat v počítačové databázi pro zpětnou i příští kontrolu při seřízení.

Komplexní pneuservis realizujeme na mikroprocesorové vyvažovačce FC 2000, která je určena pro kola osobních vozidel o průměru 8´´-26´´. Všechny funkce a řídící pokyny jsou uskutečňovány světelnou dotykovou klávesnicí. Hodnoty se zobrazují na displayi. Přezutí Vašeho vozu pak probíhá na zařízení pro poloautomatickou montáž pneumatik CORMACH CM 3005. Nabízíme zimní i letní pneumatiky nejrůznějších značek - Matador, Polaris, Continental, Michelin, Dunlop (viz. Pneuservis).

Karosářské práce provádíme na rovnacím rámu CELETTE ve vlastní karosářské dílně. Tento rám je přípravkový a zaručuje 100%-ní kvalitu a absolutní rovnání poškozených karosérií. Veškeré lakýrnické práce realizujeme technologií STANDOX. Informace o rozsahu karosářských a lakýrnických prací získáte na hlavní stránce servisu (Servis).

Následné nezbytné opravy zjištěné při diagnostice a měřeních provádíme za cenu hodinové sazby pro jednotlivé modely vozů Škoda Auto (viz. Ceníky). Nabízíme pouze originální díly Škoda, které jsou kvalitní, spolehlivé, bezpečné a s dlouhou životností. Navíc na všechny poskytujeme jednoroční záruku. Originální díly Vám vždy nabídne pouze autorizovaný prodejce vozů Škoda AUTO HÉGR.