Kde nás najdete - Olomouc

Jak se k nám dostanete

- od Zábřeha (Mohelnice, Olomouce)
Po sjezdu z prudkého kopce a příjezdu do Šumperka projedete kolem Městského hřbitova, za kruhovým objezdem pokračujete rovně a už ze silnice uvidíte po Vaší levé straně náš autosalon. Musíte však zajet až k dalšímu kruhovému objezdu, na kterém se otočíte směrem zpět, abyste se bez problémů a pohodlně dostali až k nám.

- od Bruntálu (Jeseníku)
Po vjezdu do Šumperka Vás čeká dlouhá cesta až na druhý konec města. Je však velmi pohodlná, protože pojedete po široké hlavní silnici. Nemusíte se bát, že zabloudíte, jedete stále rovně. Když projedete kolem vlakového nádraží (vlevo) a autobusového nádraží (naproti vpravo), tak na Vás čekají dvě světelné křižovatky. Potom budete mít po pravé ruce nákupní střediska až přijedete k čerpací stanici Jet. Za ní už přejedete rovně malý kruhový objezd a hned za ním odbočíte doprava. Před sebou se Vám otevře náš autosalon.

- od Hanušovic
Do Šumperka vjedete Bratrušovskou ulicí, která se za Kauflandem (po levé ruce) změní na Vítěznou. Projedete kolem Delvity (vpravo) a budete na ulici Lidické. Pokračujete poměrně dlouho stále rovně, až přijedete na světelnou křižovatku s hlavním tahem přes Šumperk. Zde odbočíte doprava. Když projedete kolem vlakového nádraží (vlevo) a autobusového nádraží (naproti vpravo), tak na Vás čekají dvě světelné křižovatky. Potom budete mít po pravé ruce nákupní střediska až přijedete k čerpací stanici Jet. Za ní už přejedete rovně malý kruhový objezd a hned za ním odbočíte doprava. Před sebou se Vám otevře náš autosalon.

- od Uničova
Po vjezdu do města pokračujete Uničovskou ulicí, projedete rovně kolem vodní plochy Benátky (nikoliv doprava) a držíte se stále rovně na Uničovské ulici, podjedete pod viaduktem a cesta Vás vyvede ke světelné křižovatce. Zde odbočíte doleva na hlavní silniční tah Šumperkem. Na další světelné křižovatce pokračujete rovně a přijedete k čerpací stanici Jet, za ní je malý kruhový objezd, kterým projedete v přímém směru a hned za ním odbočíte doprava k našemu autosalonu.