Kde nás najdete - Olomouc

Jak se k nám dostanete

- od Olomouce
Příjezd od Olomouce je velmi jednoduchý - kéž by tak jednoduché bylo všechno. Po příjezdu do Šternberka z mírného svahu prosím snižte rychlost na 50km/hod. Pokračujte stále po hlavní silnici, přibližně po 600 metrech spatříte náš autosalon po Vaší levé ruce. Přímo naproti Psychiatrické léčebny Šternberk. Sjezd k autosalonu je úzký, buďte proto opatrní.

- od Uničova (Litovle)
Příjezd od Uničova je o poznání složitější, ale stále velmi jednoduchý. Držte se na hlavní silnici, jakoby jste měli v úmyslu pokračovat až do Olomouce. Postupně projedete kolem závodu ZZN (po pravé straně), přejedete přes říčku jménem Sitka, minete autobusové i vlakové nádraží (vše je vpravo) a určitě zaregistrujete prodejnu LIDL po Vaší levé ruce. Potom už můžete pořád koukat doleva, protože budete muset dát přednost při nájezdu na Olomouckou ulici, kde se dáte vpravo. Asi po necelých 100 metrech je sjezd doprava k autosalonu. Určitě na Vás bude vykukovat naše zelená navigační tabule. Odbočuje se ještě před ní, potom už to nejde…

- od Bruntálu (Moravského Berouna)
Budete-li přijíždět od Bruntálu, poznáte téměř polovinu Šternberka. Bohužel tu méně zajímavou, zato frekventovanější. Výhodou je, že jedete skoro pořád z kopce. Postupně minete po pravé straně tenisové kurty a koupaliště. Buďte opatrní při míjení nemocnice po Vaší levé ruce. Potom Vás čeká velká kruhová křižovatka "u hodin". Zde se - dříve, než se Vám zatočí hlava - dejte směrem na Olomouc. Náš autosalon najdete přibližně 800 metrů za kruhovou křižovatkou po pravé straně. Dívejte se po zelené navigační ceduli s šipkou a pamatujte, že se odbočuje přímo před ní.

- od Rýmařova
Budete-li přijíždět od Rýmařova, budete to mít nejsložitější. Sídlíme totiž přesně na opačném konci. Držte se směru na Olomouc. Můžete jet přímo přes střed města, přesto doporučujeme následující trasu. Po sjezdu z Rýmařovské ulice narazíte na malý kruhový objezd; můžete si dát klidně kolečko navíc; a potom pokračovat podél potoka. Jmenuje se Sitka a Vaší cestu Vám za okamžik protne ještě jednou. Teď ale pokračujte dolů Uničovskou ulicí kolem Úřadu práce (po pravé ruce) dokud nepřijedete na kruhový objezd. Použijte 3 výjezd z kruhového objezdu. Postupně projedete kolem vysokých sil závodu ZZN, přes již zmíněný potok, necháte za sebou autobusové i vlakové nádraží (obojí je vpravo) a minete prodejnu LIDL po Vaší levé ruce. Přiblížíte se znovu ke křižovatce, kde musíte dát přednost, tentokrát ale odbočíte doprava. Asi po 100 metrech vpravo je náš autosalon. Odbočujte ještě před zelenou navigační tabulí s šipkou.